Obrázek dne
AC0W0467_2.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 12 
Hlavní stránka

Transbrody 2015 s limitovaným počtem závodníků


MTB maraton Transbrody startuje už 13. září a stále je možné se s předstihem registrovat a mít jistotu, že se ještě na trať vejdete. Letošní ročník je po dohodě s vlastníky pozemků i Lesy ČR na své hlavní trati 50 km omezen počtem startujících na 300. Toto omezení má dva důvody. Jedním je kvalita závodu a s tím související plynulost „provozu“. Při větším počtu než je daný limit by se na singlech a náročnějších trailech tvořily fronty, které jistě znáte z jiných masových MTB závodů. Druhým důvodem je ochrana životního prostředí, které dostává při velkém množství závodníků hodně zabrat.

Zvýhodněná registrace je o 100,-Kč levnější než v den závodu a to platí pro krátkou i dlouhou trasu. 

Registrace a prezentace bez front

Jelikož sami neradi brzo vstáváme, tak jsme letos zavedli zcela unikátní prodej registrací na "kamenných" prodejních místech.

Aktualizováno (Sobota, 29 Srpen 2015 06:24)

Celý článek...

 

FAKEER energie i limonáda - představujeme partnery závodu

FAKEER je česká značka originálních nealkoholických nápojů. Letní novinkou jsou limonády s příchutí malina, citron a pomeranč. Vlajkovou lodí je energetický nápoj vyrobený z čistých přírodních surovin, bez přidání chemických látek či konzervantů. Všechny nápoje se prodávají v charakteristických PET lahvích o obsahu 370 mililitrů, které mají tvar zdviženého prostředníčku. FAKEER je odvaha vyjádřit svůj názor. FAKEER znamená jít svou vlastní cestou...

www.fakeer.cz, www.facebook.com/fakeerdrinks


Nápoje Fakeer lze zakoupit v barech, ve vybraných prodejnách nápojů, v síti prodejen JIP Potraviny, Alimpex nebo také na eshop.fakeer.cz

Aktualizováno (Středa, 26 Srpen 2015 18:05)

 

CK Czech Paradise - představujeme partnery závoduCestovní kancelář Czech Paradise působí na českém trhu od roku 2003. Vznikla na základě zkušeností paní majitelky Renaty Svobodové s incomingovým cestovním ruchem. Spokojených klientů přibývalo a na CK Czech Paradise se začali klienti obracet i s dotazy na poznávací zájezdy po Evropě či exotických zemích. CK vyslyšela přání svých klientů a stala se tak jedním z mála specialistů na poznávací zájezdy do exotických destinací. Oblibu těchto zájezdů zaručují: 


  • menší skupinky účastníků (je tedy možné přizpůsobit tempo všem, případně pořídit skvělé fotky), 
  • kvalitní zkušení průvodci (některé zájezdy průvodcuje paní majitelka)
  • vlastní programy na míru klientům.

Aktualizováno (Pátek, 21 Srpen 2015 19:11)

Celý článek...

 

Pohár pro nejrychlejšího závodníka Dolnobřežanska

Obec Zvole společně s MAS Dolnobřežansko přišli s nápadem vytvořit specialní kategorii pro závodníky z mikroregionu Dolnobřežanska. Abychom to dokázali připravit, tak jsme museli přistoupit k omezení na trvalé bydliště v jedné z obcí z mikroregionu a na dlouhou závodní trať 50 km. Pohár bude putovní a nejrychlejší závodník na něm bude mít trvale vyryté svoje jméno a ročník závodu Transbrody. Bude se s ním samozřejmě moct pomazlit:), vyfotit a domů si odveze zmenšenou kopii. Originál pak bude uložen v obci Zvole nebo vystaven na dostupném místě - o tom se ještě nerozhodlo. Závodník se musí sám aktivně do této kategorie přihlásit buď......

Aktualizováno (Středa, 19 Srpen 2015 20:55)

Celý článek...

 

Trénink Transbrody, 6.9., Zvole u Prahy

V neděli 6.9. bude poslední šance si s průvodcem projet hlavní trasu závodu. Projíždka bude pro závodně laděné jezdce. Pojede se v ostřejším trénikovém tempu pod vedením týmového závodníka Rideko-Transbrody Tomáše Bartche, držitele stříbra z letošního Krakonošáka na trati 123 km. Projedete si všechny nové technické pasáže a nevynecháte žádný brod ani sjezd. Sraz v 10:30 na návsi Zvole u Prahy (u cukrárny).

Aktualizováno (Úterý, 18 Srpen 2015 06:59)

 

AGAVE 9 Gel - představujeme partnery závodu

Agave 9 je americká značka energetického gelu, která je pro Evropu vyráběna na Slovensku . Jistě se vám při vyslovení "zaklínadla"  energetický gel vybaví velké množství těchto přípravků, které jsou na českém trhu běžně dostupné a které se ve velkém konzumují při závodech.

Tak na ty skutečně zapomeňte, neboť Agave 9 Gel stojí mnoha ohledech mimo tento proud energetických produktů. 

Aktualizováno (Středa, 19 Srpen 2015 19:29)

Celý článek...

 

Ukázka - nový sjezd Radlík

Projeli jsme ty nejlepší sjezdy letošního závodu. Zde je malá ukázka z testování trati. Finání sestřihané video bude během příštího týdne jako pvní díl seriálu GoPro videí (ještě chystáme nejlepší krpály a brody:)

ukázka sjezd RadlíkAktualizováno (Neděle, 07 Červen 2015 20:14)

 

REGISTRACE pro závodníky i dobrovolníky spuštěna!

Co vás čeká letos nového?

Především jsme změnili místo startu a cíle. Letos poprvé bude ve Zvoli u Prahy, kde jsme dostali velmi dobré podmínky a zázemí od obce. Start bude na hrázi rybníků kolem návsi, což bude jistě zajímavé i pro místní obyvatele (viz foto u článku). Celé zázemí závodu včetně registrací, občerstvení a stánků bude na fotbalovém hřišti, které je kousek od návse.

 

 

 

Dlouhá trasa - díky změně startu nám odpadnou dva přejezdy poměrně hlavní silnice z Břežan do Jílového. Jelikož krátká bude mít svojí zcela samostatnou trasu, tak můžeme také přidat několik techničtějších ůseků. Připravíme pro vás i videa a budeme je postupně zveřejňovat zde a na našem facebooku - Rideko Transbrody. Přidáme také dvě občerstvovačky, které zajistí pitný režim.

Registrace na dlouhou trať

Krátká trasa - bude se jednat o úplně novou trasu, která bude přizpůsobena rekreačním jezdcům. Celá trasa vede po širších polních a lesních cestách bez prudkých stoupání nebo náročných technických sjezdů. Udělali jsme ji prostě tak, aby si na ní užil cyklista, který nemá tolik najeto a raději jezdí bezpečněji. Kromě klasické občerstvovačky bude i zde druhá s pitným režimem.

Registrace na krátkou trať

Dobrovolníci - rozhodli jsme se letos veřejně požádat o pomoc s pořádáním závodu. Hledáme lidi především na trať pro organizaci průjezdu složitějšími místy, ale uvítáme i pomoc na specializované věci jako např. fotograf, zdravotnická pomoc, rychlá spojka na motorce nebo čtyřkolce atd. Při registraci nám v poli "Poznámka" můžete doplnit s jakou konkrétní činností nám můžete pomoct. Po registraci vás budeme kontaktovat a domluvíme se jak dále postupovat.

Registrace dobrovolníků

Aktualizováno (Neděle, 19 Duben 2015 20:04)

 

Zapište si do kalendáře - 13.9.2015

Neděle 13 září 2015 - to je datum konání letošního závodu Rideko Transbrody. Registraci do závodu spustíme od března. Stejně jako loni chystáme pro prvních 200 závodníků s dopředu zaplaceným startovným praktický dárek. Registrace a zaplacení předem bude výhodnějšé o 100Kč než v den závodu. Zároveň letos umožníme závodníkům zakoupit si registraci a zároveň udělat prezentaci na kamenných prodejních místech. Závodník pak už jen dorazí klidně těsně před startem a může vyrazit na trať. Bližší informace budou v samostatném článku při spuštění registrací.

Aktualizováno (Neděle, 25 Leden 2015 19:52)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům