Obrázek dne
pohoda.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 78 
Hlavní stránka

Trackery WIMB - buďte pod dohledem

Vážení závodníci,  díky spolupráci s WIMB si v závodu nově můžete vyzkoušet GPS tracker. Stačí si ho vyzvednout před startem na stánku označené WIMB a vaši blící vás tak mohou online sledovat během závodu. Zařízení se připevní z vnějšku rámu, takže není třeba obávat se instalace a jakýchkoliv změn na kole. Vaši blízcí tak budou mít přehled o tom, jak si v závodu vedete prostřednictvím mobilní aplikace, takže vaše snažení mohou vidět i ti, kteří nemají  možnost být přímo v dějišti závodu. Trackery budou rovněž umístěny na čele závodu, takže bude přehled o tom, kde se jednotliví závodníci pohybují, a jak si který závodník stojí v porovnání s nejrychlejšími závodníky. Po závodu bude rovněž možné stáhnout si záznam vaší trasy.

V případě zájmu o zapůjčení nebo jakýchkoli dalších dotazů nás kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Trackery budou připraveny jen pro ty, kteří se předem registrují prostřednictvím našeho mailu. Zapůjčení bude zpoplatněno částkou 50 Kč.

Budeme se na Vás těšit. 


Petr Audy, Wimb Agency s.r.o.

Aktualizováno (Úterý, 30 Srpen 2016 10:32)

 

HSH Sport - představujeme partnery

H.S.H Sport je opět sponzorem závodu Transbrody 2016.

Závodníkům nabízíme slevy na GPS hodinky SUUNTO AMBIT3 a další vybrané produkty. Slevový kupon najdete v závodní tašce.

V terénní animaci vám ukážeme, jak vypadá trať závodu nasnímaná hodinkami Suunto Ambit.

Trasu závodu, kterou absolvoval v loňském ročníku závodník z HSH s hodinkami Suunto Ambit3 si pusťte zde 

Aktualizováno (Pondělí, 22 Srpen 2016 10:13)

 

Nábor pořadatelů - Northwave Transbrody 2016 - 11. září 2016

Při pořádání tohoto závodu, bude potřebná každá volná ruka. Pokud se budeš chtít do organizace závodu zapojit i ty, odešli prosím přihlášku.

Potřebujeme pomoci zabezpečit průjezd závodníků na trati. cca 2-3 hod tvého času (od 11,00 do 15,00 hod) dle umístění na trati.

Za tvou pomoc bychom byli velice vděčni. Prosím pro podrobnější informace se registruj pod tímto formulářem, abychom Vás mohli všechny společně pozvat na informativní schůzku před konáním akce, kde si rozdělíme funkce, řekneme si co a jak atd.

Předem děkujeme. Veškeré další informace rádi zodpovíme.

Registrační mail: zahoř Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


telefonicky nebo  SMS:  602602620 Karel Stejskal

Aktualizováno (Neděle, 21 Srpen 2016 20:28)

 

Fotky z projíždky závodních tratí (50 km)

Fotky z projížďky 50 km trati. Krásný výjezd! Díky všem za účast a spolupráci. Kdo měl pád, defekt nebo se jen ztratil v lese, tak snad vše nakonec dobře dopadlo. Fotky zde na rajčeti

Aktualizováno (Sobota, 20 Srpen 2016 21:13)

 

Transbrody - jediná projíždka závodních tratí

V sobotu 20.8. bude jediná projížďka všech tratí - 50km, Fitness i dětské s průvodci pořadatele závodu. Projedete si všechny úseky a nevynecháte žádný brod ani sjezd. Sraz v 10:00 na návsi Zvole u Prahy (u cukrárny).

Parkování pro účastníky sobotní vyjížďky (Zvole, 20/8 - 10:00) zde: 
https://goo.gl/maps/9whFs4i8DYA2

Aktualizováno (Středa, 17 Srpen 2016 20:25)

 

AGAVE 9 BAMACA - představujeme partnery

Je nová, zcela unikátní příchuť Agave9 v bio kvalitě pro sezónu 2016 a jako všechny gely Agave9 je založen pouze na přírodních ingrediencích, kterými jsou u Bamaca gelu divoký banán, 4 druhy kořenů Maca (též zvaný jako Peruánský ženšen) a samozřejmě agáve sirup a to vše v BIO kvalitě.

Tento gel byl vyvinut přímo ve spolupráci se špičkovými vytrvalci a je postaven tak, aby obsahoval látky potřebné pro optimální funkci svalů při jejich energetické práci a současně a současně pro dlouhodobé užívání před klíčovým fyzickým výkonem. Jak se ukázalo, již při konzumaci 1 gelu denně po dobu 14 dní před výkonem, dokáže organismus optimálně využít účinné složky Maca.

Gele je doporučeno konzumovat zejména 15 minut před výkonem, ale samozřejmě i jako u ostatních gelů není problém konzumace v průběhu výkonu či po něm na doplnění energie.
Bamaca gel je lehce stravitelný, bez jakýchkoliv chemických přísad, umělých barviv, sladidel či stimulantů typu taurin, kofein atd., nezakyseluje organismu ani nedráždí trávicí trakt.

K zakoupení bude samozřejmě i před startem závodu.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Srpen 2016 21:14)

 

Startovní tašky na kamenných prodejnách


MTB závod Northwave Transbrody v Krabcycles (https://mapy.cz/s/SGjr) v prodeji jsou startovní tašky pro všechny kategorie. Přijdeš na prodejnu, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)

a to není vše....když si chceš vyzvednou tašku na projížďce, tak se zastav v cyklistické restauraci U Zdenky. Proces je podobný: přijedeš ke Zdence, občerstvíš se kvalitními nápoji a dobrým jídlem, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)


Podtrženo shrnuto máte tyto možnosti, které však nelze kombinovat:

1. DOPORUČUJEME! - na kamenné prodejně pořídíte za snížené startovné startovní tašku s číslem i čipem - v den závodu nemusíte na prezentaci a stačí stihnout start. 

a) Krabcycles prodejna cykloservisu (www.krabcycles.cz) - zde: https://mapy.cz/s/VgEm
b) legendární cyklorestaurace U Zdenky (René) - zde: https://mapy.cz/s/VgEm

2. Online na webu závodu (www.transbrody.cz) s platbou dopředu (převodem z účtu)

3. V den závodu při prezentaci - vyšší sazba z dúvodu náročnější administrativy, bez záruky, že nebude VYPRODÁN limit počtu závodníků, bez možnosti být zařazen do tomboly, Skokana roku a Nejrychlejšího Dolnobřežaňáka. 

Registrace a prezentace budou ukončeny v 10:00 hodin přesně dle pořadatelského času.

Aktualizováno (Pátek, 29 Červenec 2016 21:50)

 

Na kolo s mačetou

Na kolo s mačetou - tak kdo se přidá na prosekání závodní tratě? Ukážeme tajné úseky a půjčíme vám mačety! Sraz v neděli 24.7., 14:00 hod. ve Zvoli před hospodou - https://mapy.cz/s/Tj2k

Aktualizováno (Pátek, 22 Červenec 2016 21:14)

 

Závody bez fronty na prezentaci

MTB závod Northwave Transbrody v Krabcycles (https://mapy.cz/s/SGjr) v prodeji jsou startovní tašky pro všechny kategorie. Přijdeš na prodejnu, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům