Obrázek dne
P1010055.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 7 
Hlavní stránka

AGAVE 9 BAMACA - představujeme partnery

Je nová, zcela unikátní příchuť Agave9 v bio kvalitě pro sezónu 2016 a jako všechny gely Agave9 je založen pouze na přírodních ingrediencích, kterými jsou u Bamaca gelu divoký banán, 4 druhy kořenů Maca (též zvaný jako Peruánský ženšen) a samozřejmě agáve sirup a to vše v BIO kvalitě.

Tento gel byl vyvinut přímo ve spolupráci se špičkovými vytrvalci a je postaven tak, aby obsahoval látky potřebné pro optimální funkci svalů při jejich energetické práci a současně a současně pro dlouhodobé užívání před klíčovým fyzickým výkonem. Jak se ukázalo, již při konzumaci 1 gelu denně po dobu 14 dní před výkonem, dokáže organismus optimálně využít účinné složky Maca.

Gele je doporučeno konzumovat zejména 15 minut před výkonem, ale samozřejmě i jako u ostatních gelů není problém konzumace v průběhu výkonu či po něm na doplnění energie.
Bamaca gel je lehce stravitelný, bez jakýchkoliv chemických přísad, umělých barviv, sladidel či stimulantů typu taurin, kofein atd., nezakyseluje organismu ani nedráždí trávicí trakt.

K zakoupení bude samozřejmě i před startem závodu.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Srpen 2016 21:14)

 

Startovní tašky na kamenných prodejnách


MTB závod Northwave Transbrody v Krabcycles (https://mapy.cz/s/SGjr) v prodeji jsou startovní tašky pro všechny kategorie. Přijdeš na prodejnu, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)

a to není vše....když si chceš vyzvednou tašku na projížďce, tak se zastav v cyklistické restauraci U Zdenky. Proces je podobný: přijedeš ke Zdence, občerstvíš se kvalitními nápoji a dobrým jídlem, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)


Podtrženo shrnuto máte tyto možnosti, které však nelze kombinovat:

1. DOPORUČUJEME! - na kamenné prodejně pořídíte za snížené startovné startovní tašku s číslem i čipem - v den závodu nemusíte na prezentaci a stačí stihnout start. 

a) Krabcycles prodejna cykloservisu (www.krabcycles.cz) - zde: https://mapy.cz/s/VgEm
b) legendární cyklorestaurace U Zdenky (René) - zde: https://mapy.cz/s/VgEm

2. Online na webu závodu (www.transbrody.cz) s platbou dopředu (převodem z účtu)

3. V den závodu při prezentaci - vyšší sazba z dúvodu náročnější administrativy, bez záruky, že nebude VYPRODÁN limit počtu závodníků, bez možnosti být zařazen do tomboly, Skokana roku a Nejrychlejšího Dolnobřežaňáka. 

Registrace a prezentace budou ukončeny v 10:00 hodin přesně dle pořadatelského času.

Aktualizováno (Pátek, 29 Červenec 2016 21:50)

 

Na kolo s mačetou

Na kolo s mačetou - tak kdo se přidá na prosekání závodní tratě? Ukážeme tajné úseky a půjčíme vám mačety! Sraz v neděli 24.7., 14:00 hod. ve Zvoli před hospodou - https://mapy.cz/s/Tj2k

Aktualizováno (Pátek, 22 Červenec 2016 21:14)

 

Závody bez fronty na prezentaci

MTB závod Northwave Transbrody v Krabcycles (https://mapy.cz/s/SGjr) v prodeji jsou startovní tašky pro všechny kategorie. Přijdeš na prodejnu, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)

 

Northwave Transbrody 2016 - tombola!

Tombola - pro každou trať máme jednu připravenou:-) Hlavní cena na 50 km je Kona za 50,000,-Kč, Fitness (20 km) - Kona za 20,000,- Kč a pro dětské tratě Kona velikosti 24 za 10,000,-Kč. Nerozhoduje pořadí v cíli a šanci má každý kdo se registruje dopředu a dojede do cíle.

Sledujte novinky, každý den jedna zpráva až do vyčerpání zásob (pak se začneme opakovat:-)

Aktualizováno (Středa, 15 Červen 2016 18:29)

 

Northwave Transbrody 2016 - 11. září 2016


Život je změna a musíme na ni být pořád připraveni:-) Northwave Transbrody 2016! Letošní závod ponese v názvu jméno výrobce cyklistické výbavy a oblečení.

Sledujte novinky, každý den jedna zpráva až do vyčerpání zásob.


 

Transbrody 2016 - trasu závodu stále udržujeme


Do startu závodu 11 září 2016 je sice ještě daleko, ale už teď projíždíme trasu. Přestože o víkendu bylo docela pěkně, tak zatím žádné stopy po tréninkových jízdách:-) Sledujte naše facebookové stránky, kde jsou informace o vyjížďkách po závodní trase nebo v jejím okolí společně s organizátory závodu Transbrody.


 

Štěpánská a Novoroční vyjížďka s Klikou

Klub organizátorů závodu Transbrody vás zve na společnou Štěpánskou a Novoroční vyjížďku.

Štěpánská - sraz v 13:30 v Zahořanech (u Okrouhla) na návsi. Pojedeme lehce po trase Transbrody směr Zvole, Ohrobec, Břežany, Okrouhlo a ke Zdence (nebo tak nějak jak to vyjde:-)

Novoroční - sraz 1.1.2016 v cklistické restauraci u Zdenky v 13:30. Odtud je to na Gryblu (514) vlastně po rovině:) Zajezdíme v Požárských lesech a vrátíme se do tepla ke Zdence. Jako každý rok.

info na mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Aktualizováno (Úterý, 15 Prosinec 2015 21:44)

 

Fotky pro všechny - Transbrody 2015

Tady se najde každý - 1,157 fotek ze závodu Transbrody 2015 - plné rozlišení - klikni zde

Aktualizováno (Sobota, 12 Prosinec 2015 22:34)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům