Banner
Obrázek dne
AC0W0365_2.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 8 
Hlavní stránka

Nábor pořadatelů - Northwave Transbrody 2016 - 11. září 2016

Při pořádání tohoto závodu, bude potřebná každá volná ruka. Pokud se budeš chtít do organizace závodu zapojit i ty, odešli prosím přihlášku.

Potřebujeme pomoci zabezpečit průjezd závodníků na trati. cca 2-3 hod tvého času (od 11,00 do 15,00 hod) dle umístění na trati.

Za tvou pomoc bychom byli velice vděčni. Prosím pro podrobnější informace se registruj pod tímto formulářem, abychom Vás mohli všechny společně pozvat na informativní schůzku před konáním akce, kde si rozdělíme funkce, řekneme si co a jak atd.

Předem děkujeme. Veškeré další informace rádi zodpovíme.

Registrační mail: zahoř Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


telefonicky nebo  SMS:  602602620 Karel Stejskal

Aktualizováno (Neděle, 21 Srpen 2016 20:28)

 

Fotky z projíždky závodních tratí (50 km)

Fotky z projížďky 50 km trati. Krásný výjezd! Díky všem za účast a spolupráci. Kdo měl pád, defekt nebo se jen ztratil v lese, tak snad vše nakonec dobře dopadlo. Fotky zde na rajčeti

Aktualizováno (Sobota, 20 Srpen 2016 21:13)

 

Transbrody - jediná projíždka závodních tratí

V sobotu 20.8. bude jediná projížďka všech tratí - 50km, Fitness i dětské s průvodci pořadatele závodu. Projedete si všechny úseky a nevynecháte žádný brod ani sjezd. Sraz v 10:00 na návsi Zvole u Prahy (u cukrárny).

Parkování pro účastníky sobotní vyjížďky (Zvole, 20/8 - 10:00) zde: 
https://goo.gl/maps/9whFs4i8DYA2

Aktualizováno (Středa, 17 Srpen 2016 20:25)

 

AGAVE 9 BAMACA - představujeme partnery

Je nová, zcela unikátní příchuť Agave9 v bio kvalitě pro sezónu 2016 a jako všechny gely Agave9 je založen pouze na přírodních ingrediencích, kterými jsou u Bamaca gelu divoký banán, 4 druhy kořenů Maca (též zvaný jako Peruánský ženšen) a samozřejmě agáve sirup a to vše v BIO kvalitě.

Tento gel byl vyvinut přímo ve spolupráci se špičkovými vytrvalci a je postaven tak, aby obsahoval látky potřebné pro optimální funkci svalů při jejich energetické práci a současně a současně pro dlouhodobé užívání před klíčovým fyzickým výkonem. Jak se ukázalo, již při konzumaci 1 gelu denně po dobu 14 dní před výkonem, dokáže organismus optimálně využít účinné složky Maca.

Gele je doporučeno konzumovat zejména 15 minut před výkonem, ale samozřejmě i jako u ostatních gelů není problém konzumace v průběhu výkonu či po něm na doplnění energie.
Bamaca gel je lehce stravitelný, bez jakýchkoliv chemických přísad, umělých barviv, sladidel či stimulantů typu taurin, kofein atd., nezakyseluje organismu ani nedráždí trávicí trakt.

K zakoupení bude samozřejmě i před startem závodu.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Srpen 2016 21:14)

 

Startovní tašky na kamenných prodejnách


MTB závod Northwave Transbrody v Krabcycles (https://mapy.cz/s/SGjr) v prodeji jsou startovní tašky pro všechny kategorie. Přijdeš na prodejnu, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)

a to není vše....když si chceš vyzvednou tašku na projížďce, tak se zastav v cyklistické restauraci U Zdenky. Proces je podobný: přijedeš ke Zdence, občerstvíš se kvalitními nápoji a dobrým jídlem, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)


Podtrženo shrnuto máte tyto možnosti, které však nelze kombinovat:

1. DOPORUČUJEME! - na kamenné prodejně pořídíte za snížené startovné startovní tašku s číslem i čipem - v den závodu nemusíte na prezentaci a stačí stihnout start. 

a) Krabcycles prodejna cykloservisu (www.krabcycles.cz) - zde: https://mapy.cz/s/VgEm
b) legendární cyklorestaurace U Zdenky (René) - zde: https://mapy.cz/s/VgEm

2. Online na webu závodu (www.transbrody.cz) s platbou dopředu (převodem z účtu)

3. V den závodu při prezentaci - vyšší sazba z dúvodu náročnější administrativy, bez záruky, že nebude VYPRODÁN limit počtu závodníků, bez možnosti být zařazen do tomboly, Skokana roku a Nejrychlejšího Dolnobřežaňáka. 

Registrace a prezentace budou ukončeny v 10:00 hodin přesně dle pořadatelského času.

Aktualizováno (Pátek, 29 Červenec 2016 21:50)

 

Na kolo s mačetou

Na kolo s mačetou - tak kdo se přidá na prosekání závodní tratě? Ukážeme tajné úseky a půjčíme vám mačety! Sraz v neděli 24.7., 14:00 hod. ve Zvoli před hospodou - https://mapy.cz/s/Tj2k

Aktualizováno (Pátek, 22 Červenec 2016 21:14)

 

Závody bez fronty na prezentaci

MTB závod Northwave Transbrody v Krabcycles (https://mapy.cz/s/SGjr) v prodeji jsou startovní tašky pro všechny kategorie. Přijdeš na prodejnu, vezmeš tašku kde je čip a startovní číslo a v den závodu nemusíš nic řešit, stačí dorazit včas na start:-)

 

Northwave Transbrody 2016 - tombola!

Tombola - pro každou trať máme jednu připravenou:-) Hlavní cena na 50 km je Kona za 50,000,-Kč, Fitness (20 km) - Kona za 20,000,- Kč a pro dětské tratě Kona velikosti 24 za 10,000,-Kč. Nerozhoduje pořadí v cíli a šanci má každý kdo se registruje dopředu a dojede do cíle.

Sledujte novinky, každý den jedna zpráva až do vyčerpání zásob (pak se začneme opakovat:-)

Aktualizováno (Středa, 15 Červen 2016 18:29)

 

Northwave Transbrody 2016 - 11. září 2016


Život je změna a musíme na ni být pořád připraveni:-) Northwave Transbrody 2016! Letošní závod ponese v názvu jméno výrobce cyklistické výbavy a oblečení.

Sledujte novinky, každý den jedna zpráva až do vyčerpání zásob.


 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům