Obrázek dne
KLIKA 2008 080.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 11 
Hlavní stránka

MTB závod TRANS BRODY 2010

12. září se uskuteční v Libři u Prahy další ročník závodu TRANSBRODY 2010

V podstatě již třetí ročník tohoto závodu MTB na trati dlouhé 50 km. Nultý ročník byl traťově i pořadatelsky přepracován do prvního ročníku nesoucí již výstižný název TRANS BRODY. Letošní závod bude více MTB, jelikož se nám povedlo minimalizovat silniční úseky. Nicméně závodníci, co se zúčastnili prvního ročníku mají již trať zmapovanou a nové úseky je mohou jen mile překvapit.

Závodní trať vede v kopcovité krajině převážně po lesních nebo polních štěrkopískových cestách, se zabezpečenými přejezdy asfaltových komunikací. Start z Libře začíná stoupáním na Radlík a přes Kamenná Vrata, Petrov, Zahořanské údolí, Březovou - Oleško, Zvoli, Libeň až do cíle v Libři. Krátká trať měří 25 km a i když  je typ profilu - stoupání - sjezd - stoupání - sjezd, je trať určena širší veřejnosti. Kompletní popis obou tratí a mapu najdete v kategorii Trasa a mapa závodu

Dlouhá trať je náročnější. V 50 km délce přibylo více lesních pasáží, sjezdů a brodů. Celkové převýšení dělá 1017m a má vskutku v sobě mnoho adrenalinu, který čeká na vaše využití. Krátká trať je méně náročná už jenom svou poloviční délkou 25km. Jsou však na ní zajímavé jízdní pasáže, které každého bikera nebo i cyklistu potěší. Závod dětských kategorií se uskuteční na zabezpečeném okruhu v prostoru startu a cíle. Maximální počet závodníků na dětské trati je 50.

Aktualizováno (Pátek, 03 Září 2010 08:32)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům