Obrázek dne
aloha.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 9 
Hlavní stránka

Registrace a platby na Northwave Transbrody

Úterý 6.9. je poslední den, kdy můžete provést online registraci a zaplatit startovné dopředu. Prosím uhraďte startovné ještě během úterý 6.9., tak aby se vaše platba dostala do pátku na náš účet a mohli jsme vše zkontrolovat a připravit na nedělní prezentaci. Nezaplacená online registrace propadá a bude v den závodu volně k dispozici pro příchozí (kdo dřív příjde ten jede)

Máme pro vás dobrou zprávu! V kamenných prodejních místech budou startovní tašky za snížené startovné k zakoupení až do pátku 9.9. nebo do vyprodání zásob. Prodejní místa pro věkové kategorie od 7 do nekonečno: 

Cykloservis Krabcycles (www.krabcycles.cz) nebo v restauraci U Zdenky (René - úterý a středa zavřeno) , Nechánice - Sulice.

Aktualizováno (Úterý, 06 Září 2016 10:02)

 

Výhra na pohodu (v tombole:-)

V úterý 6.9. končí online prezentace a s tím i možnost být zařazen do tomboly o kolo Kona a hodně dalších zajímavých cen. Tombola je pro každou trasu zvlášť a proto máme do tombol připravená 3 kola (pro děti, Fitness i 50 km). Podmínkou pro všechny závodníky je zaplatit dopředu. Můžete se registrovat zde na webu a zaplatit přes účet nebo zakoupit startovní tašku v Krabcycles či cyklistické restauraci U Zdenky (René) - u dětí do 6 let jen platba online.

Letos vyhlášena na trase 50 km kategorie Krabcycles Skokan roku - vyhraje závodník, který bude mít nejlepší časový posun mezi ročníkem 2015 a 2016 (pozitivní:-). Podmínkiu je registrace a platba dopředu, aby se mohli naši časoměřiči připravit.

Aktualizováno (Pátek, 02 Září 2016 19:35)

 

MUC-OFF ATHLETE CARE RANGE - představujeme partnery


Muc-Off si většina cyklistů spojuje zejména s údržbou kola, případně také péčí o  příslušenství jako jsou helmy, tretry atd. 

Speciální řada Athlete Care Range je však komplexní řada určená pro vrcholové i výkonnostní sportovce založená výlučně na přírodních derivátech. Řada je tvořena krémy a balzámy, které se aplikují přímo na pracující svaly zatěžované v dané sportovní disciplíně a přes pokožku se tak přímo vstřebávají tam, kde mají nejvíce pomáhat.
Aplikace jednotlivých produktů této speciální řady přispívá:

  • ke zvýšení výkonnosti a vytrvalosti
  • k zahřátí, posílení a stimulaci svalů
  • k rychlejší a efektivnější regeneraci
  • k ochraně a prevenci zranění, vzniků otlaků, odřenin či opruzenin 

Někteří z Vás již ve startovní tašce nalezli Muc-Off Amino Mucle Recovery balsam, který se používá po výkonu pro urychlení regenerace. Vy ostatní budete mít díky Muc-Off možnost vyzkoušet ve stánku této značku, který se bude nacházet v prostoru cíle, všechny produkty této značky, aplikovat je na vlastní svalové partie a připravit se díky nim na lepší výkon v závodě nebo právě rychlou regeneraci po něm. To vše pro Vás Muc-Off  v rámci testování připravil zcela ZDARMA

Více informací na stránkách Muc-off

Aktualizováno (Pátek, 02 Září 2016 18:46)

 

Huráááá na dětskou trať

Dětská trať 7- 11 je celá průjezdná a čeká na první závodníky. Oproti loňsku jsme ji o kousek prodloužili a snad o trochu vylepšili, tedy alespoň podle nás. :) Přijeďte se podívat a vyzkoušejte sami.  

Tratě pro děti do 6 let budou postaveny v den závodu na stejné louce kde bude startovat závod dětí 7-11let.

Velká dětská tombola s hlavní výhrou kolo Kona v hodnotě 10 000,-Kč a další ceny od spolecenske-hry.cz, Krabcycles, FAKEER a ostatních partnerů. Podmínkou je registrace a platba startovného dopředu - uzávěrka již úterý 6 září! Pro děti v kategorii 7 až 11 let je možné zakoupit startovné v kamenné prodejně Krabcycles (www.krabcycles.cz) nebo v restauraci U Zdenky (René), Nechánice - Sulice.

Tip pro rodiče
V den závodu by bylo dobré ty naše ratolesti podpořit i na trase v lese!! Myslím, že si to zaslouží a určitě jim to i pomůže. 

Mapa dětské trasy 7 - 11 let na cykloserveruAktualizováno (Středa, 31 Srpen 2016 21:28)

 

Trackery WIMB - buďte pod dohledem

Vážení závodníci,  díky spolupráci s WIMB si v závodu nově můžete vyzkoušet GPS tracker. Stačí si ho vyzvednout před startem na stánku označené WIMB a vaši blící vás tak mohou online sledovat během závodu. Zařízení se připevní z vnějšku rámu, takže není třeba obávat se instalace a jakýchkoliv změn na kole. Vaši blízcí tak budou mít přehled o tom, jak si v závodu vedete prostřednictvím mobilní aplikace, takže vaše snažení mohou vidět i ti, kteří nemají  možnost být přímo v dějišti závodu. Trackery budou rovněž umístěny na čele závodu, takže bude přehled o tom, kde se jednotliví závodníci pohybují, a jak si který závodník stojí v porovnání s nejrychlejšími závodníky. Po závodu bude rovněž možné stáhnout si záznam vaší trasy.

V případě zájmu o zapůjčení nebo jakýchkoli dalších dotazů nás kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Trackery budou připraveny jen pro ty, kteří se předem registrují prostřednictvím našeho mailu. Zapůjčení bude zpoplatněno částkou 50 Kč.

Budeme se na Vás těšit. 


Petr Audy, Wimb Agency s.r.o.

Aktualizováno (Úterý, 30 Srpen 2016 10:32)

 

HSH Sport - představujeme partnery

H.S.H Sport je opět sponzorem závodu Transbrody 2016.

Závodníkům nabízíme slevy na GPS hodinky SUUNTO AMBIT3 a další vybrané produkty. Slevový kupon najdete v závodní tašce.

V terénní animaci vám ukážeme, jak vypadá trať závodu nasnímaná hodinkami Suunto Ambit.

Trasu závodu, kterou absolvoval v loňském ročníku závodník z HSH s hodinkami Suunto Ambit3 si pusťte zde 

Aktualizováno (Pondělí, 22 Srpen 2016 10:13)

 

Nábor pořadatelů - Northwave Transbrody 2016 - 11. září 2016

Při pořádání tohoto závodu, bude potřebná každá volná ruka. Pokud se budeš chtít do organizace závodu zapojit i ty, odešli prosím přihlášku.

Potřebujeme pomoci zabezpečit průjezd závodníků na trati. cca 2-3 hod tvého času (od 11,00 do 15,00 hod) dle umístění na trati.

Za tvou pomoc bychom byli velice vděčni. Prosím pro podrobnější informace se registruj pod tímto formulářem, abychom Vás mohli všechny společně pozvat na informativní schůzku před konáním akce, kde si rozdělíme funkce, řekneme si co a jak atd.

Předem děkujeme. Veškeré další informace rádi zodpovíme.

Registrační mail: zahoř Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


telefonicky nebo  SMS:  602602620 Karel Stejskal

Aktualizováno (Neděle, 21 Srpen 2016 20:28)

 

Fotky z projíždky závodních tratí (50 km)

Fotky z projížďky 50 km trati. Krásný výjezd! Díky všem za účast a spolupráci. Kdo měl pád, defekt nebo se jen ztratil v lese, tak snad vše nakonec dobře dopadlo. Fotky zde na rajčeti

Aktualizováno (Sobota, 20 Srpen 2016 21:13)

 

Transbrody - jediná projíždka závodních tratí

V sobotu 20.8. bude jediná projížďka všech tratí - 50km, Fitness i dětské s průvodci pořadatele závodu. Projedete si všechny úseky a nevynecháte žádný brod ani sjezd. Sraz v 10:00 na návsi Zvole u Prahy (u cukrárny).

Parkování pro účastníky sobotní vyjížďky (Zvole, 20/8 - 10:00) zde: 
https://goo.gl/maps/9whFs4i8DYA2

Aktualizováno (Středa, 17 Srpen 2016 20:25)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům