Obrázek dne
P1010017.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 8 
Hlavní stránka

Obhájce prvenství opět na startu

Letošní účast na TRANSBRODY 2010 přislíbil loňský obhájce prvenství Zdeněk Vobecký z teamu Crabcycles se svým trenérem a českým MTB reprezentantem Milanem Spěšným z teamu S&H Superior MTB Team.

Aktualizováno (Středa, 21 Září 2011 20:15)

 

Northwave Transbrody 2016 - 11. září 2016

  Na závod potřebujete kolo a právě to si budete moct od Kony půjčit a vyzkoušet na ostro v terénu na hlavní trati i fitness závodu.

Sledujte novinky, každý den jedna zpráva až do vyčerpání zásob (pak se začneme opakovat:-)

Aktualizováno (Úterý, 14 Červen 2016 21:42)

 

Freya Women TRANSBRODY 2010

12. září se uskuteční v Libři u Prahy 0. ročník závodu Freya Women TRANSBRODY 2010, který je součastí 3. ročníku závodu TRANSBRODY.

Nultý ročník čistě ženského závodu, mimo jiné jediného ženského MTB závodu v ČR, nabízí všem ženám jediněčnou možnost zůčastnit se závodu na horských kolech, tak jak to obvykle dělají jejich protějšky. Závod je určen nejen pro profesionálky ale také pro amatérské soutěžící, které jezdí rády v krásné přírodě.

Již není nutné pasivně fandit svým chlapům a čekat na ně v cíli. Vyměnte si jednou své pozice, pojeďte s námi a nechte partnera fandit. Případně ho přihlašte na dlouhou trať a zdílejte endorfiny v cíli společně.

Trať vede v kopcovité krajině, převážně po lesních nebo polních cestách, není moc náročná, měří jenom 25 km, je v profilu stoupání – sjezd – stoupání – sjezd. Start je v Libři u Prahy, kde obdržíte mapu. Na trase jsou krásná místa, která Vám i přes námahu vyčarují úsměv na tváři. Ručíme za dokonalý zážitek.

Ve startu/cíli závodu budete mít možnost otestovat sportovní podprsenku Freya Active, která patří mezi nejoblíbenejší a nejlepší sportovní podprsenky na světě.

Více na www.braexpert.cz, www.chillichoco.cz

Aktualizováno (Středa, 16 Červen 2010 21:07)

 

MTB závod TRANS BRODY 2010

12. září se uskuteční v Libři u Prahy další ročník závodu TRANSBRODY 2010

V podstatě již třetí ročník tohoto závodu MTB na trati dlouhé 50 km. Nultý ročník byl traťově i pořadatelsky přepracován do prvního ročníku nesoucí již výstižný název TRANS BRODY. Letošní závod bude více MTB, jelikož se nám povedlo minimalizovat silniční úseky. Nicméně závodníci, co se zúčastnili prvního ročníku mají již trať zmapovanou a nové úseky je mohou jen mile překvapit.

Závodní trať vede v kopcovité krajině převážně po lesních nebo polních štěrkopískových cestách, se zabezpečenými přejezdy asfaltových komunikací. Start z Libře začíná stoupáním na Radlík a přes Kamenná Vrata, Petrov, Zahořanské údolí, Březovou - Oleško, Zvoli, Libeň až do cíle v Libři. Krátká trať měří 25 km a i když  je typ profilu - stoupání - sjezd - stoupání - sjezd, je trať určena širší veřejnosti. Kompletní popis obou tratí a mapu najdete v kategorii Trasa a mapa závodu

Dlouhá trať je náročnější. V 50 km délce přibylo více lesních pasáží, sjezdů a brodů. Celkové převýšení dělá 1017m a má vskutku v sobě mnoho adrenalinu, který čeká na vaše využití. Krátká trať je méně náročná už jenom svou poloviční délkou 25km. Jsou však na ní zajímavé jízdní pasáže, které každého bikera nebo i cyklistu potěší. Závod dětských kategorií se uskuteční na zabezpečeném okruhu v prostoru startu a cíle. Maximální počet závodníků na dětské trati je 50.

Aktualizováno (Pátek, 03 Září 2010 08:32)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům