Banner
Obrázek dne
AC0W0365_2.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 42 
Hlavní stránka

Čtěte ať víte - praktické informace k závodu

Prezentace a registrace pro zaplacené i příchozí bez zaplacené registrace

Speciální akce! Abychom ulevili vám i sobě, tak otevřeme mimořádnou prezentaci i registraci na všechny tratě (děti i dospělí) už v sobotu večer od 19:30 do cca. 21 hod. Můžete si vyzvednout startovní tašku (pokud máte zaplaceno online) nebo se zaregistrovat, zaplatit a vzít si tašku - v neděli už přijedete jen na start. 

Nedělní prezentace:

Děti 0 až 11 let - prezentace od 7:30 do 9:00 na louce pod hřištěm  (mapa) - není to stejné místo jako pro dospělé!!!

Tratě 23 a 50 km (od 12 let) - prezentace od 7:30 do 10:00 na hřišti SK Zvole  (mapa) 

Parkování

Pro všechny závodníky a jejich doprovod je dostatek místa na velké posekané louce, která se nacházi ma komunikaci směrem ze Zvole na Vrané nad Vltavou. Na příjezdových cestách budou šipky a potkáte určitě i ochotné hasiče s SDH Zvole, kteří vám pomohou s navigací - mapa zde 

Startovací plán - časy startů

Děti 7 - 11 let - od 9:30 start dětských tras (na stejném místě jako dětské prezentace - mapa)  - cíl  na hřišti SK Zvole  (mapa)   (bude zajištěno pohlídání dětí od pořadatelů)

Děti 4-6 let - 10:00 start dětských tras (na stejném místě jako dětské prezentace - mapa) 

Děti 0 - 4 let 10:10 start dětských tras (na stejném místě jako dětské prezentace - mapa)

Fitness trasa 23 km - 11:00 na návsi Zvole

Hlavní závod 50 km - 11:30 na návsi Zvole


Vyhlášení výsledků a tomboly

Děti 0 - 11 let - 11 hodin  na hřišti SK Zvole  (mapa)  (zázemí závodu)

Fitness trasa 23 km - 13:00 hodin  na hřišti SK Zvole  (mapa)  (zázemí závodu)

Hlavní závod 50 km - 14:00 hodin  na hřišti SK Zvole  (mapa)  (zázemí závodu)

Oriantační mapaČipy na měření času závodníků

Na tratích 50, 23 a dětské 5 km budou mít závodníci čipy. Chceme upozornit na jejich správné umístění na botu – viz obrázek ke stažení zde. Umístění kamkoli jinam než na botu znamená, že nemusí být váš čip při průjezdu startem nebo cílem změřen.


Popis závodních tratí: 

Hlavní závod – trasa 50 km

Hlavní závod je usazen do kopcovité krajiny mezi Vltavou a Sázavou. Po technické stránce se jedná o obtížnější závod, což se projeví hlavně při větších deštích. Za zmínku rozhodně stojí, že závod nemá žádné silniční úseky. Letošní ročník je opět omezen počtem startujících na 300 pro trasu 50 km. Důvodem je hlavně udržení kvality závodu a minimalizace dopadu na cesty, po kterých závod vede.
Dávejte pozor v brodech v Zahořanském údolí na vypadlé kameny v brodech a v případě, že nejedete přímo o bednu zvolte i nižší rychlost na přejezdy těchto brodů.

Fitness trasa 23 km

Krátká varianta závodu je přizpůsobena rekreačním jezdcům. Celá trasa vede po širších polních a lesních cestách bez prudkých stoupání nebo náročných technických sjezdů. Udělali jsme ji prostě tak, aby si užil i cyklista, který nemá tolik najeto a raději jezdí bezpečněji.

Dětské závody

Děti se jako každý rok mohou těšit nejen na závodění, ale také na spoustu zábavy na Zvolském hřišti. Dětské kategorie jsou rozdělené podle věku a s rozdělením na kluky a holky. Pro starší děti jsme připravili v lese krásnou trať se zábavnými úseky jako klopené zatáčky, malé skokánky, lávka nebo jen „hupíky“ nahoru dolů.

Budeme rádi, když rodiče půjdou podpořit nejen svoje ratolesti na trať a kromě fandění případně pomohou i v různých svízelných situacích jako je spadlý řetěz:-) Info u registrací dětských závodů. 


Mapa dětské tratě 7 - 11 let

Značení 

Trať 50 a 23 km je značena šipkami s jednotným tvarem, ale odlišnými barvami: zelená a oranžová - viz obrázky. Odbočky a složitější nebo nebezpečné úseky jsou značeny reflexní oranžovou šipkou. Dále na některých místech bude u šipek pro zvýraznění “mlíko” (červenobílá páska). Na silničních přejezdech budou pořadatelé ve vestách nebo hasiči. Přesto nemáte na silnici absolutní přednost a dbejte pravidel silničního provozu!  Buďte ohledulpní i vůči turistům a dalším lidem, které můžete na trati potkat. Cesty nejsou uzavřené jen pro váš závod.

Dětská trať 7 až 11 let je téměř celá ohraničená páskou (máme připraveno 3 km pásky) a na trati bude dostatek pořadatelů.

Občerstvovačky

Jedna společná s jídlem a pitím pro 50 i 23 km v Zahořanech. Pro dlouhou trať bude občerstvovačka s pitným režimem nad Kamennými Vraty, pod Ďáblem a pak společná s 23 km nad Zlatým údolím.  Mapa všech občerstvovacích stanic zde
Prosíme všechny závodníky, aby neodhazovali po cestě odpadky. Nejen, že jsme pod přísnou kontrolou úřadů a odboru životního prostředí, ale hlavně se to prostě nedělá. Odpadky můžete odhodit, kdekoliv u pořadatelů a oni se již postarají o jejich ekologickou likvidaci. Plastový kelímek nebo bidon se v přírodě rozkládají 50 - 80 let:-(

Výsledky

Výsledky budou k dispozici online přes internet. Nebudeme vás tedy trápit čekáním na vylepování papírů, ale můžete je sledovat přímo ve vašem mobilu. Výsledky se načítají online ihned po průjezdu cílem (tyto výsledky jsou negarantované pořadatelem). Oficiální výsledky budou potvrzeny až při vyhlášení vítězů po skončení závodu. 

Adresa pro sledování výsledků: http://live.results.cz/livepro.php?event=201658transbrody

Pro načtení adresy můžete použít tento QR kód: 


Aktualizováno (Sobota, 10 Září 2016 21:48)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům