Banner
Obrázek dne
P1010055.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 12 
Hlavní stránka

Trasy Transbrody 2016

Start a cíl je v obci Zvole u Prahy. Při projíždění se více soustřeďte na cesty než na přesnou pozici GPS:-) Hledáme a jednáme stále o drobných úpravách některých úseků, ale zatím k nim nemáme povolení, takže v mapě ještě nejsou. Změny trasy jsou možné i v den startu s ohledem na aktuální situaci v jednotlivých lesních úsecích. Trasu si muzete take stáhnout ve formátu GPX, KML nebo Route.

Profil 50 km maratonu najdete na stránce: Mapa - zobrazení na Cykloserver.cz

Profil 20 km Fitness najdete na stránce (POZOR - START i CÍL jsou ve Zvoli, nikoli v lese, kde jsou vlaječky na mapě:): Mapa - zobrazení na Cykloserver.cz

Start bude na hrázi rybníků kolem návsi Zvole u Prahy, což bude je zajímavá podívaná pro diváky a vaše fanoušky. Celé zázemí závodu včetně registrací, občerstvení a stánků bude na fotbalovém hřišti, které je kousek od návse.

Kona Transbrody 50 km - POZOR! Trasa má limitovanou kapacitu 300 závodníků. nad tento limit již nebudeme moct dálší registrovat. využijte proto on-line registrace nebo naše kamenná prodejní místa. Na trase budou tři občerstvovačky, které zajistí pitný režim a něco k snědku - mapa zde

Fitness 23 km - trasa, která je přizpůsobena rekreačním a pohodovým jezdcům. Většína trasy vede po širších polních a lesních cestách bez prudkých stoupání nebo náročných technických sjezdů. Udělali jsme ji prostě tak, aby si na ní užil cyklista, který nemá tolik najeto a raději jezdí bezpečněji. Kromě klasické občerstvovačky bude k dispozici ještě jedna s pitným režimem - mapa zdeAktualizováno (Pondělí, 21 Březen 2016 20:26)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům